200 EUR MEDIKAMS POILSIUI LIETUVOJE!

200 EUR MEDIKAMS POILSIUI LIETUVOJE!Nuo rugsėjo 1-osios dienos medikai galės pasinaudoti valstybės skiriama subsidija atostogoms Lietuvoje. Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojams bus skiriama po 200 eur pasirinktam poilsiui.

Valstybės subsidijuojamomis turizmo paslaugomis Lietuvoje pasinaudoti gali sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojai:

  • Medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai bei gydytojai specialistai.
  • Akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai.

Norint įsigyti atostogų pasiūlymą medikui reikės pateikti profesinį pažymėjimą bei jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį, taip pat asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją ir užpildytą paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją (rasite čia), kurioje patvirtinsite, jog šia priemone naudojatės pirmą kartą.

Kaip pasinaudoti šia paslauga?
1. Išsirinkite Jums labiausiai patikusį poilsio pasiūlymą mūsų internetinėje svetainėje: https://sanatorijos.eu/category/sveikas-poilsis/lietuva/ arba kreipkitės į mūsų kelionių ekspertes, kurios padės Jums išsirinkti tinkamiausią poilsio pasiūlymą telefonu +370 686 78685.
2. Užsisakykite kelionės pasiūlymą el. paštu: post@abk.lt arba telefonu  +370 686 78685.
3. Kelionių vadybininkei pateikite šiuos dokumentus: profesinį pažymėjimą ir jo kopiją arba galiojančios licencijos numerį, taip pat asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją. Taip pat pasirašytą paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją (deklaracijos šabloną rasite čia ).
4. Jeigu Jūsų išsirinktas poilsio pasiūlymas brangesnis nei 200 eur. sumokėkite likusią sumos dalį.
5. Pasinaudokite įsigytu poilsio pasiūlymu ir gerai praleiskite laiką!

Medikų atostogų subsidija bus galima pasinaudoti nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d.

Mes labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie Jūsų atostogų, turime daug pasiūlymų Jūsų nuostabiam poilsiui:

POILSIO PASIŪLYMAI LIETUVOJE!

Reikia pagalbos išsirinkti? Kreipkitės, mūsų kelionių ekspertės padės Jums išsirinkti tinkamiausią poilsio pasiūlymą: 

El. paštu: post@abk.lt arba telefonu +370 686 78685.

Sveikas poilsis

DUK

Kada bus galima įsigyti ir panaudoti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?
Nuo 2020 m. rugsėjo mėn. 1 d. iki 2020 lapkričio mėn. 30 d.

Kokios turizmo paslaugos bus kompensuojamos valstybės?
Apgyvendinimo paslaugos, organizuotos turistinės kelionės ir turizmo paslaugų rinkiniai, kuriuos gali sudaryti pervežimo, transporto priemonių nuomos, apgyvendinimo ir kitos neatsiejamos paslaugos, pavyzdžiui – maitinimas, sveikatingumo paslaugos ir bilietai į lankytinus objektus. Įsigytos paslaugos gali būti teikiamos tik Lietuvos teritorijoje.

Kas gali įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?
Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai – gydytojai (medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai ar gydytojai specialistai), akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai.

Kokia suma už suteiktas turizmo paslaugas kompensuojama valstybės?
Vienam sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojui – 200 eurų su PVM.

Ar galima įsigyti turizmo paslaugų už mažesnę sumą?
Taip, galima, tačiau nepanaudota dalis sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams negrąžinama.

Ar galima įsigyti turizmo paslaugų už didesnę sumą?
Galima, tačiau, jei pasiūlymo, kuriuo nori pasinaudoti sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas, suma yra didesnė, skirtumą sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojas turi padengti savo lėšomis.

Ar galima įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas kelis kartus mažesnėmis sumomis?
Ne. Kompensuojamas turizmo paslaugas vienas sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali įsigyti tik vieną kartą iš vieno paslaugų teikėjo.

Kiek laiko gali trukti kompensuojamos atostogos?
Laiko terminas nėra nurodytas reikalavimuose, medikai gali atostogauti pasirinktą laiką, tai suderine su savo darboviete pasirinkus tinkantį kompensuojamą pasiūlymą (už 200 eur arba norui esant brangesnį, primokėjus skirtumą iš savų lėšų).

Ar galima įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas iš kelių teikėjų?
Negalima. Valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų suma į dalis neskaidoma, todėl paslaugas galima įsigyti tik iš vieno paslaugų teikėjo. Valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis vienas sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali pasinaudoti tik vieną kartą, o nepanaudota lėšų dalis nėra kompensuojama.

Kokius dokumentus reikėtų turėti su savimi? Ką reikės pateikti įsigyjant turizmo paslaugas?
Kreipdamiesi dėl valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų įsigijimo, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai turėtų su savimi turėti ir teikėjui pateikti profesinį pažymėjimą ir jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį, taip pat asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją. Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams turizmo paslaugų teikėjas taip pat pateiks paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją ir paprašys ją pasirašyti.

Ar turizmo paslaugos kompensuojamos tik sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojams ar ir jų šeimos nariams?
Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali įsigyti kompensuojamas turizmo paslaugas tik vieną kartą iš vieno paslaugų teikėjo savo vardu. Užsakant apgyvendinimo paslaugas, apribojimai numerio tipui ir kategorijai nėra taikomi. Paslaugos negali būti perleistos tretiesiems asmenims.