Apie mus

Sveiki, mielieji !  

Mes, kaip ir Jūs mėgstame keliauti, mėgautis įspūdžiais, pamatyti dar neregėtus gamtovaizdžius bei miestus, ragauti  įvairių šalių maistą. Mums taip pat patinka maudytis šiltoje jūroje, džiaugtis saule, atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius SPA kurorte ar sanatorijoje.

Mums patinka, kada puikiai pailsėję mūsų klientai ateina pas mus išgerti kavos arba tiesiog parašo elektroninį laiškelį ir papasakoja apie nuostabiai praleistas atostogas.

Juk taip malonu kai esi reikalingas!

Ir dar, visas mūsų kolektyvas mėgsta savo darbą ir stengiasi kuo geriau jį atlikti.

Mes rūpinamės ir mylime savo klientus, norime, kad kiekvienas jų kuo geriau, prasmingiau ir naudingiau praleistų atostogas. Manome, kad atostogos – tai nuostabios gyvenimo akimirkos ir jų prisiminimai, kurie lydi žmogų visą gyvenimą. Mes norime, kad Jūsų akys spindėtų, o veide atsirastų šypsena prisimenant  praleistas atostogas ir mus.

Viena pagrindinių mūsų veiklos sričių – sanatorinio gydymo ir SPA poilsio organizavimas.

Mes siūlome sanatorinį gydymą, SPA poilsį, poilsinį ir medicininį turizmą Lietuvoje, Latvijoje, Turkijoje, Čekijoje (Karlovy Varuose, Marianske Lazne, Jachimove, Teplicoje), Vengrijoje (Hevize, Haidusoboslo), Slovakijoje, Šveicarijoje, Azerbaidžane (Naftalane) bei kitose šalyse.

Sveikas poilsis dirba tik su patikimais partneriais, todėl turistams poilsio ir gydymo metu galime pasiūlyti kokybiškas paslaugas.

Mes dirbame kokybiškai, greitai ir su malonumu!

Su meile ir pagarba „Sveiko poilsio“ kolektyvas!

image descriptionUAB „ABK TRAVEL“ įgyvendina ES lėšomis dalinai finansuojamą projektą, skirtą optimizuoti su paslaugų teikimu ir veiklos organizavimu susijusius verslo procesus bei sudaryti palankias sąlygas darbo našumui „ABK TRAVEL“, UAB augti, diegiant elektroninio verslo sprendimus.

„ABK TRAVEL“, UAB įsteigta 2007 m. Bendrovės pagrindinė veikla – sanatorinio gydymo ir SPA poilsio organizavimas. Agentūra siūlo grupines bei individualias poilsines, pažintines, egzotiškas, povestuvines, pramogines, slidinėjimo keliones, kruizus bei keliones į vaikų stovyklas su Lietuvos arba tarptautiniais kelionių organizatoriais. Siekiant visiškai išnaudoti įmonės augimo potencialą, ABK TRAVEL, UAB ketina įsidiegti verslo valdymo sistemą, skirtą kelionių organizatoriams, leisiančią optimizuoti esminius su paslaugų teikimu susijusius verslo procesus – užsakymų valdymą, interneto svetainės turinio pateikimo (komunikacijos su klientais), pardavimų bei komunikacijos su partneriais valdymą ir sudarysiančią sąlygas įmonės teikiamų paslaugų pardavimų augimui bei ženkliam darbo našumo didėjimui.

UAB „ABK Travel“ įgyvendina iš dalies ES lėšomis finansuojamą projektą: „Elektroninio verslo sprendimų diegimas UAB „ABK Travel“ pagal 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-806 „E-verslas LT“, kurios tikslas paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones (toliau – MVĮ) diegti elektroninio verslo sprendimus, kuriais siekiama optimizuoti su gamybos ir (ar) paslaugų teikimu ir veiklos organizavimu susijusius verslo procesus, taip sudarant palankias sąlygas MVĮ darbo našumui augti.

Projekto tikslas – įdiegti UAB „ABK TRAVEL“ poreikiams pritaikyta verslo valdymo sistemą kelionių organizatoriams su užsakymų valdymo, pasiūlymo pateikimo, prekių krepšelio, turinio valdymo, duomenų įvedimo, paieškos ir rezultatų filtravimo bei agentūrų valdymo moduliais. Įdiegta sistema leis fiksuoti visą komunikavimo su klientais istoriją, pateikti pasiūlymus klientams, valdyti klientų rezervacijas ir apmokėjimus, optimizuoti pardavimų procesą, informacijos atnaujinimo ir pateikimo  intranete procesus, taupyti įmonės darbuotojų laiką įvedant informaciją, vykdant pardavimus bendraujant su partneriais. Sistema taip pat sudarys galimybę partnerinėms agentūroms patogiai integruoti ABK TRAVEL, UAB pasiūlymus savo svetainėse.

Projektui įgyvendinti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų skirta 14 104,15 Eur investicijų.

Projekto įgyvendinimo trukmė 12 mėnesių.

image descriptionUAB „ABK TRAVEL“ įgyvendina ES struktūrinių fondų lėšomis dalinai finansuojamą projektą, skirtą esamų užsienio rinkų plėtrai ir naujų rinkų paieškai.

Kelionių agentūra „ABK TRAVEL“ sėkmingai dirba Lietuvos turizmo rinkoje nuo 2007 m. Per šį laikotarpį UAB „ABK TRAVEL“ užsitarnavo patikimos ir stabilios kompanijos reputaciją. Agentūra siūlo grupines bei individualias poilsines, pažintines, egzotiškas, povestuvines, pramogines, slidinėjimo keliones, kruizus bei keliones į vaikų stovyklas su Lietuvos arba tarptautiniais kelionių organizatoriais. Viena pagrindinių įmonės veiklos sričių – sanatorinio gydymo ir SPA poilsio organizavimas.

Įmonė siūlo sanatorinį gydymą, SPA poilsį poilsinį ir medicininį turizmą Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Čekijoje (Karlovy Varuose, Marianske Lazne, Jachimove, Teplicoje), Vengrijoje (Hevize, Haidusoboslo), Slovakijoje, Šveicarijoje, Ukrainoje (Truskavece), Azerbaidžane (Naftalane) bei kitose šalyse. Taip pat teikia informaciją susijusią su vizų išdavimu, kelionės draudimu, rezervuoja viešbučius bei apartamentus visame pasaulyje. ABK TRAVEL dirba tik su patikimais partneriais, todėl turistams poilsio ir gydymo metu gali pasiūlyti kokybiškas paslaugas.

Įmonė, siekdama didinti savo pardavimus, siekia didinti savo paslaugų pardavimą užsienio piliečiams. Šito pasiekti leis dalyvavimas tarptautinėse parodose šio projekto ribose. Jose įmonė pristatys save ir savo paslaugas, didins savo žinomumą tarp potencialių klientų, turės galimybę susipažinti su potencialiais partneriais, kurie galėtų nukreipti turistų srautą į Lietuvą bei kurie pasinaudotų pareiškėjo paslaugomis. Ši veikla ne tik didintų įmonės pajamas, tačiau skatintų kurti novatoriškas ir kokybiškas paslaugas, darbuotojų tobulėjimą ir kompetencijų augimą. Veikla taip pat paskatintų Lietuvos eksporto augimą ir kitose įmonėse, nes pareiškėjo klientai naudotųsi maitinimo, laisvalaikio praleidimo paslaugomis.

Pasibaigus projektui įmonė ir toliau planuoja dalyvauti tarptautinėse parodose siekdama megzti bendradarbiavimo santykius ir plėsti savo rinkas užsienyje. Įmonė ir toliau sieks savo pajamų augimo, kurį sieja su savo produkcijos eksportu. Įmonėje tai siejama su konkurencingumo didinimu, kokybės gerinimu, inovacijų įmonėje diegimu, darbuotojų kompetencijos didinimu. Įmonė ir toliau palaikys santykius su projekto metu užmegztais kontaktais.

Projektui įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo skirta 41 342,00 Eur investicijų.

Projekto vykdymo trukmė 2019.07 – 2023.03.

 

UAB „ABK Travel“ Licencija