Dirbtinis apvaisinimas su donoro kiaušialąste

Šeimoms, kurios nori susilaukti vaikų dirbtinio apvaisinimo pagalba yra sukūrta keletą metodų.

Vienas iš tokių metodų – tai kiaušialąstės donorystė. Šis metodas dažniausiai naudojamas tais atvejais, kai natūralus moters neštumas su savo kiaušialąstėmis neįmanomas. Neštumas donoro kiaušialąstės pagalba niekuo nesiskiria nuo natūralaus neštumo ir tikimybė tokio nėštumo sieka 70 proc.

Pacientė gali gauti kiaušialąstę nuo sveikos vaisingo amžiaus moters arba nuo vieno iš giminės narių (seserų, puseserių arba druagių). Po kiaušialąstes apvaisinamo embrionas  pernešamas į gimdą.

Kokiais atvejais moterys kreipiasi gauti donoro kiaušialąstę?

 • Moterys, kurios niekada neturėjo menstruacijų, bet kurių gimda yra tinkama apsvaisinimui.
 • Moterys, kurios neturi kiaušaląsčių dėl chemijoterapijos arba radioterapijos; kurių kiaušidės pašlintos chirurginių būdu; moterys turinčios ankstyvą menopauzę, kuri atsirado dėl neaiškių priežaščių.
 • Moterys, kurios jau bandė dirbtinį apvaisinimą, kurio metu paaiškėjo, kad nėra arba nepakanka kiaušialąsčių.
 • Moterys su neigiamu dirbtinio apvaisinimo rezultatu.
 • Moterys, kurių kiaušidės yra pašalintos.
 • Moterys, kurios prarado didelę dalį kiaušidžių audinių po cistos šalinimo operacijos.
 • Moterys, kurių šeimoje yra paveldimų ligų.
 • Tais atvejais, kai moteriai buvo atliktas dirbtinis apvaisinimas, kurio metu paaiškėjo, kad moteris neturi kiaušialąsčių arba jų kiekis yra nepakankamas, ko pasekoje nebuvo gautas nėštumas. Tokiu atveju yra skiriama kiaušialąsčių donorystė.

Moters – donoro atranka kiaušydžių donorystei:

 • Kiaušialąsčių donoru gali tapti moteris nuo 20 iki 29 metų amžiaus su puikia sveikata
 • Dažniausiai išrenkamos moterys, kurios jau yra pagimdžiusios sveikus vaikus.
 • Tam, kad isitikinti jog moteris neturi protinių atsilikimų arba paveldimų ligų, yra renkama visa informacija apie moters-donoro šeimą.

Kipro dirbtinio apvaisinimo klinikoje parenkant moterį-donorą yra atkreipiamas dėmesys į jos kuno, akių, plaukų spalvą ir fizinį kūno sudėjimą. Šie faktoriai, esant galimybei, turi būti panašūs su dirbtinio apvaisinimo poros fiziniais duomenimis. Taip pat atkreipiamas dėmesys į moters-donoro kraujo grupę ir kitų fizinių duomenų panašumą.

Moteris, kuri gauna donoro kiaušialąstę, ir pats donoras vienu metu gauna hormonalinės terapijos kursą, tam kad būtų sinchronizuotas menstruacinis ciklas. Moters-donoro ovuliacija turi atsirasti būtent tuo metu kai moters, atvykusios apvaisinimui, gimda pasiruošusi embriono persodinimui. Donorui taip pat bus skyriami hormonaliniai preparatai, kurie stimuliuos ovuliaciją ir pasiruošusių apvaisinimui kiaušialąsčių susidarymą. Šis gydymo kursas nėra sudėtingas ir nereikalauja abiejų šalių buvimo klinikoje. Abi moterys gali pirminį gydymo kursą atlikti namuose (savo gyvenamojoje vietoje).

Pirminis gydymo kursas tęsiasi apie 12 dienų. Kai šis kursas bus atliktas, moteris-donoras ir dirbtinio apvaisinimo pora turi atvykti į kliniką tolimesniam gydymui.

Klinika atidžiai ir rūpestingai planuoja donorystės ciklą ir siūlo lankstų gydymo planą, kuris atitinka poros norus ir gyvenimo būdą.

Dirbtinio apvaisinimo klinikoje dirba profesionalūs ir kvalifikuoti specialistai, turintys didelę patirtį bei klinikoje naudojamos naujausios ir aukščiausios medicinos technologijos.

Bendras teigiamas kiaušialąstės donorystės rezultatas sieka 70 proc.

Kodėl verta atlikti dirbtinį apvaisinimą su donoro kiaušialąstę šiaurės Kipre, dirbtinio apvaisinimo klinikoje?

 • Nėra eilių gydymui.
 • Kaina šiuo metodo gydymui yra žemesnė, nei tam pačiam gydymo metodui kitose šalyse.
 • Kiaušialąstės donorystės gydymui, klinika, nenaudoja užšaldytas kiaušialąstes.
 • Palankaus klimato dėka, jus turėsite galimybę suderinti gydymą su atostogomis Kipre.

Žiūrėti pasiūlymą >>

Daugiau informacijos apie gydymą ir kainas jums suteiks Turkijos medicinos atstovai Lietuvoje tel: +37068678685