Ekskursijos Truskavece

Truskavecas siūlo įvairias ekskursijas. Čia kiekvienas ras sau tinkamą užsiėmimą. Tai gali būti vienadienės ekskursijos po šventyklas ir vienuolynus Užkarpatėje, pilių aplankymas, pasivaikščiojimai po gražius miestelius ir pasimėgavimas vietinės gamtos grožiu.

Ką verta pamatyti?

borzhavos pievos - truskavec - sveikaspoilsis

Ekskursija į Borzhavos pievas (Užkarpatėje) – tai tikras rojus nepaliestos gamtos mylėtojams. Ekskursijos metu jus aplankysite Šipot krioklį, psigrožėsite kalnų upe ir užgožiančiu kalnų peizažu, pasivažinėsite lynų keliu, susipažinsite su vietos gyventojų papročiais bei paragausite tradicinių patiekalų.

Dovbušo uolos – dar viena populiari ekskursija Truskavece. Uolų grožis pakeri vaizduotę, o grožėtis kaskadiniais krokliais norisi amžinai. Ekskursijos metu aplankysite paslaptingus Dovbušo urvus, susipažinsite su vietovės legendomis, aplankysite miestelius Moršin ir Stryj.

ezeras-sinevis-truskavec-sveikaspoilsis-ekskursijaEkskursija prie ežero Sinevir – tai kiekvieno svajonė, kas nors kartą yra girdėjęs apie jo grožį. Čia jus pasimėgausite ramybe ir gamtos grožiu, bei pailsėsite nuo miesto šurmulio. Pasigrožėsite kalnų upėmis, Karpatų pievomis, pasivažinėsite lynų keliu ir paragausite mineralinio vandens.

Dar viena populiari ekskursija – kelionė į Beregovo ir Mukčevo, kurios metu aplankysite Palanok viduramžio pilį ir įžimią Šenborno pilį. Jūsų laukia įdomūs pasakojimai pie šias vietoves, susipažinsite su Vengrijos istorija. Bergove aplankysite unikalų termalinį tvenkinį.

Attvykę poilsiui į Truskavecą su vaikais, galėsite aplankyti didžiausią Lvovo srityje esantį zoologijos sodą „Limpopo“.

Taip pat yra galimybė nuvykti į kurortinę vietovę Shodnicą, Karpatuose. Čia jus paragausite unikalų minerlinį vandenį, aplankysite Tustani tvirtovę, nacionalinį parką Sviatyje Beskidy.

Žiūrėti pasiūlymus >>