Esame oficialūs Turkijos medicininio turizmo atstovai Lietuvoje!

2017 m. gegužės 29 d, pasirašėme sutartį ir tapome oficialūs Turkijos medicininio turizmo atstovai Lietuvoje! Balandžio 5-8 dienomis UAB ABK TRAVEL vadovė Liana Sokolova – Andruškevič dalyvavo pasaulinio lygio medicininio turizmo konferencijoje HESTOUREX. Taip pat vyko derybos dėl atstovybės Lietuvoje steigimo. Taigi šiuo metu mes turime oficialius įgaliojimus konsultuoti apie medicinines įstaigas Turkijoje.

2018 m. balandžio 5-8 dienomis Antalijos mieste, Turkijoje vyko antroji Pasaulinė sveikatos ir sporto turizmo paroda bei kongresas, sutelkęs tūkstančius dalyvių iš viso pasaulio.

UAB ABK TRAVEL vadovė Liana Sokolova – Andruškevič kartu su gydytojais bei žurnalistais iš Lietuvos dalyvavo šiame renginyje. Parodos metu susipažino ir užmezgė kontaktus su įvairiomis Turkijos klinikomis, pasisėmė žinių ir aktualios informacijos.

Buvo organizuotas apsilankymas Turkijos klinikose, kuriose mūsų komanda iš Lietuvos apžiūrėjo palatas, operacines, laboratorijas bei susipažino su personalu. Pamatė ir apžiūrėjo technologijas, kurių dar nėra Lietuvoje!

2018 m. gegužės 6 d. laidoje „Sveikatos medis“ UAB ABK Travel vadovė Liana Sokolova-Andruškevič plačiau pasakoja apie medicinines paslaugas Turkijoje: sveikatos stiprinimas, operacijos naujausios kartos robotų pagalba, grožio chirurgija ir kitos medicininės pasluagos.

Trumpai apie mus ir THTC:
Turkish Healthcare Travel Council (THTC)317 narių turinti organizacija, kurią vienija tiek medicinos įstaigos, terminiai ir medicininiai SPA centrai, viešbučiai, tiek įvairios kitos papildomas paslaugas teikiančios bendrovės. Turėdama 144 biurus net 85 skirtingose šalyse, ši asociacija šiuo metu yra didžiausia sveikatos priežiūros asociacija tiek Turkijoje, tiek visame pasaulyje. Todėl mūsų įmonei tapus jos nare, Lietuvos piliečiams atsivėrė naujos galimybės gauti kokybiškas bei palyginti nebrangias įvairaus profilio medicinines paslaugas Turkijoje. Be to, turėdami galimybę prisijungti prie tarptautinės ,,Map2heal‘‘ sistemos, apjungiančios sveikatos priežiūros specialistus, pacientus ir gydymo įstaigas, galime pasiūlyti savo klientams individualias, būtent jiems skirtas ir pritaikytas gydymo programas, atsižvelgiant į konkretaus kliento poreikius bei galimybes.

Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!


PAPILDOMA INFORMACIJA

Dirbtinis apvaisinimasatostogos-palatoje-straipsnis-sveikaspoilsis-zurnalas-moterisi-turkija-ilsetis-ir-gydytis-sveikaspoilsis-strapsnis-lrytas.lt