Italija – Rojaus kampelis sveikatos gerinimui

Terminis Italijos kurortas Abano Terme tiks mėgstantiems komfortišką poilsį. Čia susipina patogumas, grakštumas ir prabanga.

Čia paprasta suderinti poilsį su visavertėmis kosmetinėmis ir gydomosiomis procedūromis, bei gauti kokybišką įvairių susirgimų gydymą.

Mineralinė Italijos karštųjų versmių sudėtis yra unikali. Esant aukštesnei nei 75 ° C temperatūrai, vanduo iš žemės gelmių neša kalį ir magnį, jodą, sierą, geležį, kalcį, amoniaką ir sodą. O terminio kurorto gydomasis purvas turi puikų priešuždegiminį poveikį.

GYDOMI SUSIRGIMAI: 

  • judamojo – atramos aparato,
  • nervų sistemos,
  • kvėpavimo sistemos,
  • medžiagų apykaitos sutrikimai,
  • streso gydymas.

Gydymosi svarba Italijos kuorte Abano Terme, naudojant gamtinius išteklius, yra tokia didžiūlė, kad čia atvyksta gydyti negalavimus žmonės iš viso pasaulio.

Pagrindinė kurorto specialiazacija – judamojo atramos aparato ir kvėpavimo takų gydymas. Vietiniai gamtiniai gydomieji ištekliai (terminis mineralinis vanduo ir gydomasis purvas) esą unikalūs Europai. Jie suteikia priešuždegiminį i regeneracinį poveikį organizmui.

.

KAIP KURORTE ABANO TERME GYDO JUDAMOJO-ATRAMOS APARATO SUSIRGIMUS?

abano-terme-italija-purvo-ir-vandens-proceduros-sveikaspoilsisJudamojo-atramos aparato gydymui naudojamos vandens procedūros (kurių pagrindas yra terminis mineralinis vanduo) ir purvo procedūros.

Italijos kurorto Abano Terme terminis mineralinis vanduo turi miorelaksacinį poveikį, padeda turint judamojo-atramos aparato skausmo sindromams.  Mineralinį vandenį nudoja terminiose voniose su hidromasažais. Ši procedūra tęsesi apie 15 minučių. Tam, kad gauti optimalų gydymo efektą rekomenduojama atlikti 12 tokių procedūrų (po 1 procedūrą per dieną). Kiekvienam pacientui yra nustatoma individuali terminės vonios temperatūra.

Didelę svarbą kurortui Abano terme skiria hidrokinezioterapija – reabilitacinės procedūros terminiose baseinose, prižiūrint patyrusiems fizioterapeutams.  Esant terminiame vandenyje padidėja sąnarių judrumo efektyvumas, dingsta skausmas judant. Fizioterapeutas atydžiai kontroliuoja kiekvieną judesį, koreguoja, kad kuo efektyviau vystytųsi sąnariai. Kurorto Abano Terme gydytojai mano, kad hidrokinezioterapija daug greičiau nei daugelis kitų balneologinių procedūrų padeda atsatyti sunkius judamojo-atramos aparato sutrikimus.abano-terme-italija-hidroproceduros-sveikaspoilsis

Be to, neatsiejama vandens gydymo dalimi yra hidromasažai terminiose voniose ir baseinuose. Ši procedūra stiprina kraujo mikrocirkuliaciją raumenyse ir todėl yra rekomenduojama turint išvaržas, artrozę, osteoporozę, raumenų atrofiją.

.

.

Kurorto Abano Terme ypatumas yra tas, kad kiekvienas SPA viešbutis turi savo terminio mineralinio vandens šaltinį, todėl baseinai reguliariai atnaujinami, o jame esantys mineralai neišgaruoja.

abano-terme-italija-gydymas-purvu-sveikaspoilsisGydymas purvu kurorte atliekamas pagal specialią metodiką, kuri turi tris pagrindinius etapus: purvo aplikaciją, procedūrą terminėje vonioje ir poilsį po procedūros su aktyviu prakaitavimu. Ant kūno uždedamas 38-40 °С purvas, po to pacientą įvynioja, kad geriau išsilaikytų šiluma. Tokioje padėtyje reikia gulėti apie 15-20 minučių.

Po purvo procedūros pacientas yra guldomas į terminią vonią 15 minučių, kuri prisotinta ozonu (ozonas gerina kraujo apykaitą, o terminis vanduo sustiptina efektą po purvo procedūros). Po vonios procedūros pacientas yra guldomas poilsio kambaryje, kuriame jis turi ilsėtis nuo 30 iki 60 min, nes prasideda aktyvus prakaitavimo procesas. Taip pat yra rekomenduojama užbaigti šią gydymo procedūrą gydomuoju masažu.

Kurorto gydomųjų purvų privalumas yra tas, kad purvai keletą mėnesių yra „brandinami“ specialiose vonosiose su terminiu mineraliniu vandeniu, kuris prisotina purvą mikroelementais. Purve susidaro mineralų sintezė.

Purvo procedūros padeda pašalinti uždegiminius procesus ir skausmo sindromus probleminėse judamojo-aparato vietose, sumažina toksinų kiekį organizme, turi apsauginį poveikį kremzlės audiniui, neleidžia sunaikinti kremzlės struktūrą. Gydomąjame purve esantys mikroorganizmai veikia chondrocitų metabolizmą – kremzlinio audinio ląstelių augimo procesą.

Gydomieji Abano Terme purvai yra sertifikuoti ES Medicinos sertifikavimo departamentu, ir yra pripažinti unikaliais savo sudėtimi, turinčiais priešuždegiminį poveikį.

Iš viso Abano Terme yra atliekama daugiau nei 50 įvairių gydomųjų procedūrų naudojant gydomąjį purvą. Taip pat purvo aplikacijos yra naudojamos gydant odos susirgimus.

Dar vienu svarbiu gydymo elementu yra masažas, kuris atliekamas praėjus 30-60 minučių po purvo ir vonios procedūrų. Praktika parodo, kad po šildomų procedūrų masažo terapija labai efektiviai įtakoja judamajį-atramos aparatą. Priklausomai nuo paciento organizmo būklės, masažas gali tęstis nuo 20 iki 60 minučių. Kai kurie kurorto viešbučiai siūlo apie 30 įvairių masažo rūšių.

.

KAIP KURORTE ABANO TERME GYDO KVĖPAVIMO TAKŲ SUSIRGIMUS?

Kvėpavimo takų susirgimams gydyti yra naudojama inhaliacinė terapija. Ji atliekama naudojant terminį mineralinį vandenį, kuris yra išpurškiamas į daleles ir turi antiseptinį, priešuždegiminį, retinantį ir atsikosėjimą skatinantį poveikį kvėpavimo takų gleivinei. Taip pat stimuliuoja bronchinę sistemą, padidina organizmo apsaugines funkcijas prieš peršalimą.

Gydomąjį poveikį kvėpavimo takų sistemai turi ir purvo terapija. Purvo aplikacijos įtakoja skreplių atskirymą,abano-terme-italija-kvepavimo-taku-susirgimai-sveikaspoilsis praeina dusulys, stabilizuojasi kvėpavimo dažnis, padidėja kvėpavimo tūris plaučiuose, mažėja bronchų obstrukcijos reiškiniai.

Taip pat pacientams turintiems LOR susirgimus gydytojai paskyria apsilankymą terminiame urve. Terminis  85 °С vanduo sudaro garus, kurie cirkuliuoja urve sudarydami garinės pirties efektą. Terminiai garai suteikia stiprų inhaliacinį efektą, pašalina uždegiminį procesą kvėpavimo takuose, pagerina atsikosėjimą.

.

Kadangi polsis ir gydymas kurorte Abano Terme įtakoja išvaizdą ir bendros savijautos pagerėjimą, iš karto pajusite gydymo procedūrų poveikį.

Lydintis gydymą masažas, būtinoji gimnastika, tinkama mityba ir pilnavertis poilsis padės pasiekti teigiamus rezultatus atliekant kompleksinį gydymą.

Be to, netgi trumpa viešnagė terminiame kurorte išmokys jus ateityje būti atidžiais ir rūpestingais savo organizmui.