Išplėstinis kelionės išlaidų draudimas su apsauga dėl COVID-19!


IŠPLĖSTINIS KELIONĖS IŠLAIDŲ DRAUDIMAS SU APSAUGA NUO COVID-19Ruošiatės kelionei? Tada puiki naujiena Jums! Nuo šiol galite įsigyti išplėstinį kelionės išlaidų draudimą su apsauga nuo Covid-19!

Draudimo bendrovė BTA išplėtė kelionių draudimo sąlygas ir įtraukė apsaugą nuo koronaviruso. Apsidraudusiems keliautojams diagnozavus koronavirusą užsienio šalyje, BTA kompensuos būtinosios medicinos pagalbos išlaidas, o prireikus – ir dėl repatriacijos patirtas išlaidas.

Draudimas koronaviruso atveju galios tik vykstant į užsienio valstybes, kurios nėra įtrauktos į LR užsienio reikalų ministerijos (URM) viešai skelbiamą rekomenduojamų nelankyti šalių sąrašą (šalys pažymėtos raudona spalva). Ši nuostata negalioja vykstant į Baltarusiją bei Ukrainą. Šiose dvejose šalyse apsauga galios nepriklausomai nuo rekomendacijų, nebent situacijai blogėjant bus nuspręsta kitaip.

Jei kelionės metu šalies ar regiono, kuriame apdraustasis keliauja, statusas Lietuvos URM sprendimu pasikeis „Į šalį rekomenduojama nevykti“, draudimo apsauga apdraustajam dėl koronaviruso galios 7-ias kalendorines dienas nuo tos informacijos paskelbimo datos – t. y. keliautojai per 7 dienas galės apsispręsti, ar tęsti kelionę toje valstybėje ar grįžti į Lietuvą.

Reikalingas draudimas?  Spausk ir pirk dabar!