Kodėl verta rinktis medicininio turizmo specialistų paslaugas?

Dar pasitaiko, kad pacientai prisibijo naudotis medicininio turizmo paslaugomis užsienyje manydami, kad paslaugos bus žymiai brangesnės bei jausdamiesi nesaugiai, kad teks gydytis užsienyje. Bet iš tikrųjų yra priešingai. Šiandien medicininis turizmas labai paplitęs visame pasaulyje.

Populiariausios medicininio turizmo šalys išlieka Turkija ir Indija, daugiau nei 75% pacientų kreipiasi į medicininį turizmą siūlančias įmones norėdami suplanuoti medicinines keliones į šias šalis. Kodėl? Todėl kad čia gauni aukštos kvalifikacijos paslaugas už mažesnę kainą.

Kodėl pacientai vis dažniau renkasi medicininio turizmo specialistų paslaugas:

  1. Medicininio turizmo specialistai turi sukaupę daug žinių apie gydymą užsienyje. Medicininio turizmo specialistai nuolat bendrauja su ligoninėmis užsienyje, kad išsigrynintų ligoninių gydymo profilį ir galimybes. Tada specialistai gali padėti pacientui pasirinkti miestą gydymui atsižvelgiant į kelionės sąlygas (tiesioginiai skrydžiai ir t.t). Gali parinkti ligoninę atsižvelgiant į procedūrų kainas ir paciento turimą biudžetą. Taip pat padėti išsirinkti gydytoją.
  2. Patirtis organizuojant medicinines keliones. Medicininio turizmo specialistai pataria ne tik kurią ligoninę ar gydytoją pasirinkti, bet ir padeda pasiruošti kelionei. Pradedant nuo viešbučio ar skrydžio užsakymo iki pagalbos dokumentams pildyti.
  3. Gydo gydytojai, o ligoninė teikia paslaugas. Dažnai pacientai renkasi ne gydytoją, o ligoninę. Dar paplitusi nuomonė, kad jei ligoninė yra gerai žinoma tarptautiniu mastu, tai ji yra patikima ir gali teikti aukščiausios kokybės gydytojų paslaugas. Tačiau faktas išlieka tas, kad reikia žiūrėti ne ligoninės žinomumo, o reikiamos specialybės gydytojo kvalifikacijos. Vienoje ligoninėje negali dirbti visi geriausi specialistai. Yra gydytojų, kurie susitelkę puikiai dirba savo darbą, bet nesireklamuoja. Medicininio turizmo specialistai bendrauja su daug įvairių specialybių gydytojų, todėl pacientui gali pasiūlyti tinkamiausią gydytoją, tinkamoje ligoninėje.
  4. Ligoninės darbas baigiasi užsidarius ligoninės durims. Pacientui atvykusiam iš užsienio reikia daugiau pagalbos nei vien tik sveikatos priežiūros paslaugų teikimo. Jam gali prireikti pagalbos dėl apgyvendinimo, pervežimų, dokumentų tvarkymo ar net apsipirkimo. Deja, retai ligoninėse galima pasinaudoti konsjeržo paslaugomis, kuris galėtų padėti pacientui daugiau nei tik suteikti ligoninės paslaugas. Tačiau medicininio turizmo specialistai atsakingi už pacientą nuo tos akimirkos kada jo lėktuvas nusileidžia į Turkiją iki jo skrydžio atgal. Taigi, medicininio turizmo specialistai teikia visas paslaugas, net tik susijusias su sveikatos priežiūra. Ir jų darbas prasideda dar neprasidėjus kelionei, informuojant pacientą ir padedant be streso viską susiplanuoti ir pasiruošti.
  5. Naudojantis medicinos turizmo specialistų paslaugomis gydymo išlaidos nedidėja. Pacientui gali susidaryti įspūdis, kad naudojantis medicininio turizmo specialistų paslaugomis jis gali sumokėti brangiau nei užsakydamas tiesiogiai ligoninėje. Jei pažvelgsime į tai tik kaip į atskirą faktą, šis teiginys gali būti teisingas. Bet jeigu įsigilinsime, tai medicininio turizmo specialistai gali padėti sutaupyti pinigų, neviršijant paciento biudžeto. Daugeliu atvejų ligoninė gali viršyti paciento numatytą biudžetą. Medicininio turizmo specialistai tikrina, ar sąskaitos už suteiktas paslaugas neviršija iš anksto nustatyto biudžeto. Jie taip pat sutaupo pacientams pinigų užsakydami geromis kainomis viešbučius, pervežimus ir apsaugodami pacientą nuo kitų nenumatytų nesklandumų. Taigi, medicininio turizmo specialistai taupo Jūsų pinigus, laiką ir energiją.

Bet svarbu atsakingai pasirinkti medicininio turizmo specialistus, kurie dirba tik su atsakingomis ir akredituotomis ligoninėmis. Tam kad galėtų užtikrinti aukščiausios kokybės teikiamas paslaugas.

 

Pasirink Medicininio turizmo paslaugas!
Medicininis turizmas Turkijoje: