Marianske Lazne – ramybės kampelis

Marianske Lazne, kitaip dar vadinami Marienbad kurortas įsikūręs vaizdingame slėnyje tarp kalnų ir nuostabių miškų. Iki I – ojo pasaulinio karo šis kurortas buvo vienas madingiausių ne tik tuometinėje Austrijos-Vengrijos imperijoje, bet ir visoje Europoje. Jį buvo pamėgę imperatoriai Aleksandras III, Francas – Iosifas Antrasis, Eduardas VII, kunigaikščiai, XIX amžiaus aukštuomenė ir aristokratija, bei tokie žymūs žmonės kaip Štrausas, Vagneris, J.W. Goethe, M.Tvenas, R.Kiplingas, F.Šopenas.

Gamta šią vietovę dosniai apdovanojo ne tik vaizdingais landšaftais, nuostabia gamta, tyru oru, bet ir gydomaisiais lobynais.

Šio kurorto teritorijoje trykšta daugiau nei šimtas skirtingos sudėties ir temperatūros mineralinio vandens šaltinių. Apie 40 jų yra miesto teritorijoje ir plačiai naudojami gydymo tikslams. Unikalus reiškinys pasaulinėje balneologijoje tai, kad nedidelėje teritorijoje trykšta daugybė įvairios mineralizacijos, sudėties ir temperatūros šaltiniai. Tačiau Marianske Lazne garsus ne tik savo gydomaisiais mineraliniais šaltiniais -visai netoli nuo kurorto yra gydomojo purvo bei gydomųjų dujų telkiniai.

Gamtinės angliarūgštės dujų vonios, aplikacijos bei injekcijos naudojamos širdies – kraujagyslių, cukriniu diabetu , judamojo atramos aparato susirgimams gydyti.

Gydomasis purvas praturtintas siera ir geležimi puikiai naudojamas judamojo atramos aparato, ginekologijos susirgimams gydyti.

Svarbu pažymėti, kad tai vienas iš nedaugelio kurortų, kuris gydo šlapimo takų bei ginekologinius vaikų ( nuo 6 iki 15 m.) susirgimus.

Sanatorinis gydymas Marianske Lazne kurorte rekomenduotinas sergant šiomis ligomis:

  • Šlapimo takų (pielonefritai, prostatitai, reabilitacija po inkstų ir šlapimo takų operacijos, po inkstų transplantacijų ir t.t).
  • Kvėpavimo takų ( bronchinė astma, bronchitas, laringitas, sinusitas, alerginiai susirgimai).
  • Endokrininės sistemos (nutukimas, medžiagų apykaitos sutrikimas, cukrinis diabetas).
  • Judamojo ir atramos aparato ( artritai, poliartritai, artrozės, osteochondrozė, nugaros skausmai, po sąnarių pakeitimo operacijų, skaliozė).
  • Centrinės nervų sistemos (cerebralinis paralyžius, išsėtinė sklerozė).
  • Ginekologiniai (uždegimai, nevaisingumas, klimakterinis sindromas, po operacijų).
  • Širdies kraujagyslių (neuro – cirkuliarinė distonija, 1-2 laipsnio hipertonija, pradinės stadijos galvos smegenų susirgimai).
  • Reabilitacija po onkologinių susirgimų gydymo (išskyrus kraujo susirgimus).  Bendras nuovargis, stresas, depresijos sindromas.

Nesvarbu ar Jūs atvažiuosite gydytis ar tiesiog pailsėti ir atsipūsti nuo kasdieninių darbų – vaizdingi parkai, nuostabi architektūra, kultūrinių bei sportinių renginių gausa, galimybė naudotis SPA malonumais, šiltas aptarnavimas ir išskirtinis dėmesys kiekvienam, suteiks Jūsų poilsiui malonių ir nepakartojamų akimirkų.


ŽIŪRĖTI PASIŪLYMUS >> 

Centralni lazneSvobodaNove lazneElefantThermal