Natūralių alaus vonių Europos centras

Natūralių alaus vonių Europos centras įsikūręs 6 km nuо Kаrlоvy Vary.

Vaizdingas kelias eina palei upės srautą,  per tankų gražų mišką. Namas, kuriame yra įsikūręs centras, 1810 metais pastatė vokiečių grafas savo svečiams-medžiotojams. Iš čia jie važiavo į Karlovy Vary mineralinio vandens gydymui. Arkos, granitinės kolonos salėje, didelis židinys ir krištolo šviestuvai – atkuria 19 amžiaus pradžios interjerą.

Nedideliame tvenkinyje veisiasi karpiai. Upėtakiai gyvena kitame dideliame tvenkinyje, esančiame netoli. Sugautą žuvį kepa senuoju būdu vertikalioje krosnyje, tik kūrenant buko malkomis, restorane ,,Senovės slavų virtuvė“. Tuo pačiu metu čia galima kepti ant anglių iki 15 kg elnio, laukinių kiaulių, jautienos, avienos, fazano, putpelės, vištienos mėsos, lašišos ir daržovių. Patiekalai gausis labai skanūs, sultingi, su unikaliu lengvu rūkymo kvapu. Taip tuos patiekalus ruošė mūsų protėviai prieš 2000 metų.

Senovės slavai virdavo stiprų geros kokybės alų. Šitą  tradiciją Natūralių alaus vonių Europos centras išsaugojo iki dabar. Puikus tamsus gyvas nefiltruotas ir nepasterizuotas alus, išsaugojęs visus savo vitaminus ir mikroelementus, pilamas į kubilus ir naudojamas procedūroms.

Po maudymosi alaus voniose pasijaučia norimas efektas: Jūsų oda tampa aksominė. Ir tai turi savo paaiškinimą. Iš tikrųjų gyvo nefiltruoto alaus vandeninis tirpalas prisotintas proteinais, angliavandeniais, pilnu komplektu amino rūgščių ir vitaminais (pirmiausia B grupės), organinėmis rūgštimis, mikroelementais (geležies, kalio ir kt.). Šiltas, burbuliuojantis iš oro alaus tirpalas valo odą, atveria poras, pašalina iš organizmo toksinus ir prisotina organizmą visomis esančiomis aluje naudingomis medžiagomis; masažuoja visą kūną, mažina raumenų įtampą, sušildo sąnarius. Pastiprina širdies ir visos kraujotakos sistemos darbą.

Aeromasažas pagerina odos atsinaujinimą ir pagerina jos elastingumą, padeda sulieknėti, reguliuoja padidėjusį prakaitavimą, normalizuoja arterinį kraujospūdį, teigiamai veikia potenciją. Taigi, tampa labiau subalansuotas viso organizmo darbas, atstato žmogaus gyvybingumo tonusą, padidina imunitetą.

Medinės sienos ir lubos aplink kubilus, maloni aromato terapija, – padeda nusiteikti poilsiui. Po vonios 30 minučių relaksacijos, kad užtikrinti efektą,  galima pagulėti ant kušetės, klausant  malonios muzikos, jaukiai įsivyniojus į antklodę.
Kontraindikacijų priimant alaus vonias yra ne tiek daug – tai sunkios hipertoninės ligos formos, būklė po širdies operacijų ir nėštumas. Vaikai nuo 5 iki 15 metų amžiaus turi būti tik su suaugusiais.

Alaus kubilas
Alaus vonių gydomasis efektas buvo žinomas nuo seniausių laikų. Alaus voniose procedūrai naudojamas gyvas, nefiltruotas ir nepasterizuotas nepasterizuotas 6° alus ,,Senasis miestas“, paruoštas čia pat alaus dаryklojе. Alaus vonios efektas pasiekiamas alaus sąveikos keliu su šaltinio vandeniu ir aeromasažu.Alaus voniose Jūs maudotės realiame aluje (be jokių keitiklių, tikrame aluje)! Alaus voniose Jums yra laisvų 20 medinių kubilų 1-2 žmonėms ir 1 didelė medinė vonia kompanijai arba šeimai iki 6 žmonių.

„Natūralių alaus vonių Europos centras“ vienu mietu gali priimti visą turistų autobusą.

Kaip vyksta procedūra?

Alaus vonioje su aeromasažu būna 37° temperatūra. Į vonią pilamas tamsus nefiltruotas, nepasterizuotas 6° alus “ Stary hrad“. Procedūra alaus kubile trunka 30-45 minučių. Poilsis kušetėje 15-30 minučių. Jūs naudojatės alaus vonia skambant atpalaiduojančiai muzikai. Jums su savimi nereikia nieko atsinešti. Čia jau yra jums būtini rankšluosčiai, paklodės ir antklodės.
Po pasinaudojimo alaus voniomis ir relaksacijos bus pasiūlyta nefiltruoto nepasterizuoto alaus ,,Stary hrad“ (900 ml) ir ,,Keliautojo lėkštė“ (900 g) degustacija – viskas kartu už 18 Eurų restorane.  Specialus pasiūlymas visiems mėgėjams išgerti puikaus nefiltruoto alaus ir skaniai pavalgyti!
Į degustaciją įtraukta:
Karlovo alaus „Stary hrad“ 6° degustacija: originalus nefiltruotas ir nepasterizuotas; tamsus ir šviesus alus “Karlsbader Bier” iš nuosavos alaus daryklos (900 ml svečiui, -po 300 ml kiekvienos rūšies).
Pietūs: ,,Keliautojo lėkštė“ 900 g – kiekvienam svečiui: sultingas kiaulienos arba vištienos šašlykas (300 g) su marinuotais svogūnais ir naminiu pomidorų padažu, šviežių daržovių salotos; bulvės keptos kaip namuose; unikali traškanti mažo kaloringumo miežinė duona pagal senovės slavų receptą.

Žiūrėti pasiūlymus >>