Plaukų transplantacijos metodas – FUE

Labiausiai paplitęs plaukų transplantavimo metodas – FUE (Follicular Unite Extraction).

FUE metodas, yra vienas iš dviejų šiuolaikinių  plaukų transplantacijos būdų. FUE yra minimaliai invazinė plaukų atstatymo procedūra, reikalaujanti įgūdžių ir tikslumo, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas.

FUE metodo pranašumai, palyginti su kitais metodais:

  1. Nėra siūlių, žaizdų ar randų;
  2. Trumpas gydymo laikotarpis;
  3. Greitas grįžimas prie kasdienio gyvenimo pooperaciniu laikotarpiu;
  4. Neskausminga procedūra bei pooperacinis laikotarpis.

Kaip vyksta plaukų transplantacijos procedūra?

  1. Prieš plaukų transplantacijos procedūrą pacientas pateikia nuotraukas gydytojui ir aptariama kaip vyks procedūra, kokių rezultatų galima tikėtis bei ar užteks vienos procedūros ar reikės daugiau.
  2. Procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą. Transplantacijos procedūra trunka įvairiai, priklausomai nuo transplantacijos apimties. FUE plaukų transplantacijos metu kiekvienas plaukų folikulas ištraukiamas iš galvos donorinės vietos naudojant specialų FUE mikromotorių (Micromotor). Surinkti donoriniai plaukų svogūnėliai laikomi specialiame tirpale ir tam tikroje temperatūroje, jie paimami labai greitai ir po to tiesiogiai, laikantis specialios mikrooperacinės technikos, implantuojami į plinkančią sritį, o  tai labai svarbu svogūnėliui prigijimui ir puikiam operacijos rezultatui. Sesijos gali būti atliekamos nuosekliai arba kas antrą dieną, o kiekvienos sesijos metu galima surinkti 1500–4500 plaukų folikulų. Taigi per vieną seansą galima persodinti apie 3000–10000 plaukų. Jei folikulų nepakanka, folikulų vienetus galima surinkti iš skirtingų kūno dalių (krūtinės, nugaros, pilvo, kojos ir t.t.) ir perkelti į probleminę vietą.
  3.  Plaukai transplantuojami išlaikant atskirų sričių individualų augimo kampą, kryptį, tankumą.
  4. Po transplantacijos procedūros iš karto galima grįžti į viešbutį, nereikia pasilikti ligoninėje. Išimant plaukų folikulus susidariusios mažos skylės donorinėje srityje užsitraukia per savaitę ir nelieka randų.

 

Plaukų persodinimas Turkijoje!