Gera kaina
Sanatorija Energetikas 3*
Lietuva (Šventoji)
Išvykimas: 2023.12.18
Atvykimas: 2023.12.23
6 dienų
2 asm./1200 €
Pasiūlymas galioja 10 d.
Informacija telefonu

Sanatorija ,,Energetikas“ pasižymi gera infrastruktūra, gydomąją bazę, turi didelę, žalią teritoriją, šalia jūros. Puikiai tinka  judamojo – atramos aparato, kraujotakos sistemos, kvėpavimo sistemos, virškinimo sistemos gydyti.

Jeigu Jūs pageidaujate kelionės kitomis datomis, prašome kreiptis į mūsų agentūrą.


Energetikas, tai gilias gydymo tradicijas puoselėjantis centras, kuris savo veiklą pradėjo 1986 metais. Nuo įkūrimo pradžios čia gydosi, ilsisi bei sveikatingumo procedūromis naudojasi Lietuvos ir užsienio šalių gyventojai. Lankytojus konsultuoja, gydymo procedūras ir jų trukmę (atsižvelgiant į sveikatos būklę) parenka aukštos kvalifikacijos gydytojai. Procedūras atlieka tik profesionalūs specialistai, dirbantys Jūsų sveikatai, grožiui ir gerai nuotaikai!

Sanatorija ,,Energetikas“ įsikūrusi Šventosios kurorte, už keleto žingsnių nuo Baltijos jūros ir smėlėtų jos paplūdimių bei už 10 km nuo Palangos.

Gydomi susirgimai: judamojo – atramos aparato; nervų sistemos (neurologinės); kraujotakos sistemos (kardiologiniai); kvėpavimo sistemos (pulmonologiniai);  endokrininiai; ginekologiniai; virškinimo sistemos; odos susirgimai.

Energetikas susideda iš trijų gyvenamųjų korpusų, kuriuose yra 201 renovuotas kambarys, bei medicininio bloko. Tai labai patogu, nes po atliktų procedūrų nereikia išeiti iš patalpų. Klientų poreikius palengvina liftas, tai suteikia didesnę laisvę judėti.

Maitinimas sveikatos centre įvairaus tipo, tris kartus per dieną: platus meniu, taip pat subalansuotas dietinis maitinimas. Juk sakoma, kad pietūs kavinėje – bene geriausias būdas sutrumpinti darbo dieną, pakeisti aplinką, smagiai paplepėti su draugais.

Paslaugos: SPA centras (baseinas, pirtis), vaikų žaidimų aikštelė, siūlomos sportinės pramogos, dviračių nuoma, yra nemokamas belaidys internetas, biblioteka, konferencijų salė.

Nuotraukos
Viešbučio lokacija

Sanatorija-Energetikas-Palanga

Į kainą įskaičiuota:
  • Apgyvendinimas dviviečiame kambaryje (COMFORT), užsakant 2 asmenims;
  • 3 kartų maitinimas („švediško stalo“ tipo);
  • Gydytojo reabilitologo konsultacija;
  • Iki 5 gydomųjų procedūrų per parą, pagal gydytojo paskyrimą.
Už papildomą mokestį:
  • Transportas.
  • Kurorto mokestis;
  • Apgyvendinimas vienviečiame kabaryje už papildomą mokestį.
Svarbi informacija:

Kelionių agentūra vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas nurodytomis pasiūlyme datomis arba konkrečiu Jūsų pageidaujamu laiku. Kainos gali keistis, tikslias kainas sužinosite paskambinę tel. +370 68678685 arba el. paštu post@abk.lt 

Kviečiame rezervuotis kelionę iš anksto ir užsisakyti paslaugas Jums norimomis datomis!

Išvykimas: 2023.12.18
Atvykimas: 2023.12.23
6 dienų
2 asm./1200 €
Liko pasiūlymų:

UŽSAKYTI KELIONĘ