Schidnica – ramus kurortas miškų ir Karpatų kalnų apsupty

Shidnicoje Jūs nerasite triukšmingų restoranų, barų, parduotuvių bei  pramogų. Šis  Ukrainos kurortas  siūlo įkvėpti  tyrumo  gaivaus oro, pajusti Karpatų kalnų ramybę, akimirkai sustoti ir pasimėgauti gyvenimo harmonija, ramybe ir tyla.

Shidnica – tai nedidelis miestelis Ukrainos vakarinėje dalyje, Karpatų kalnų papėdėje. Kurortas  pasižymi  savo prabangiais, aukšto lygio viešbučiais ir medical SPA.

Tai gamtos kampelis dosniai apdovanotas įvairios sudėties mineralinio vandens šaltiniais.

Populiariausias  Shidnicos mineralinis vanduo – Naftusia. Taip pat yra sodos vanduo, Boržomi tipo bei įvairios mineralizacijos natrio – chlorido, geležies, bromo vanduo.

Gydomosios versmės skiriasi savo sudėtimi ir gydomuoju poveikiu. Todėl naudojant mineralinį vandenį būtina gydytojo konsultacija.

Sanatorinis gydymas Shidnicos  kurorte rekomenduotinas sergant šiomis ligomis:

  • Virškinamojo trakto (refliuksai, gastritai, kolitai, gastroduodenitai, hemorojai, skrandžio ir virškinamojo trakto opos).
  • Tulžies susirgimai (hepatitai, hepatozės, holangitai, holecistitai, pankreatitai, tulžies pūslės akmenligė).
  • Šlapimo takų (pielonefritai, cistitai, prostatitai, akmenys šlapimo takuose, inkstų vystymosi sutrikimai, inkstų nusileidimas, reabilitacija po inkstų ir šlapimo takų operacijos, andeksitai)
  • Endokrininės sistemos (nutukimas, medžiagų apykaitos sutrikimas, cukrinis diabetas).
  • Nervų sistemos ligomis.

Žiūrėti pasiūlymus >>