Teplica – stebuklingi terminiai mineraliniai vandens šaltiniai

Teplica – tai kurortinis miestas, įsikūręs šiaurės vakarų Čekijoje, 94 km. nuo Prahos, Rūdos kalnuose. Nuostabi  gamta, didinga architektūra, turtinga istorija ir ypatinga gamtos dovana – terminiai mineraliniai šaltiniai  –  daro šį kurortą nepakartojamu ir unikaliu.

Kurorto pavadinimas kilęs dėl šioje vietovėje esančių terminių mineralinių šaltinių apie kurių magiškas gydomąsias savybes buvo minima 12 amžiaus rašytinuose šaltinuose.  18-19 amžiuje Teplicos kurortą vadino Mažuoju Paryžiumi, tai buvo Europos aristokratijos ir didikų susitikimo vieta. Kurorte ilsėjosi ir gydėsi karalius Gustavas IV, imperatorienė Marija – Luiza, Petras I, Giote, Bethovenas, Šopenas, Vagneris, Šopenhaueris.

Visame pasaulyje galima rasti vietovių, kuriose yra mineralinio vandens šaltinių, tačiau nei vienas iš jų nėra panašus į Teplicos kurorto mineralinio vandens gydomuosius  šaltinius!

Ypatingą vandens sudėtį lėmė vulkaninės uolienos, aukšta temperatūra bei ilgas terminio vandens formavimosi laikotarpis.  Vanduo turtingas mineralais, atrandama radono pėdsakų.

Teplicos terminiai mineralinio vandens šaltiniai padeda pasiekti efektyvių gydymo rezultatų gydant sąnarų, stuburo, judamojo – atramos aparato susirgimus. Gydymo sėkmės rodiklis, siekia net 96,1 proc.   Didžiąją dalį sėkmės lemia  unikalios sudėties terminis mineralinis vanduo, efektyvi reabilitacija bei patyrę specialistai.

Pagrindinės gydomosios procedūros – terminės mineralinės vonios ir gydomoji gimnastika mineralinio vandens baseine. Kurorte suteikiamos puikios sąlygos ilsėtis bei gydytis neįgaliems žmonėms bei žmonėms su ribotomis judėjimo galimybėmis. Taip pat kurorto sanatorijose teikiamas platus spektras kitų procedūrų: elektroprocedūros, magnetoterapija, dujų injekcijos, purvo procedūros, akupunktūra ir kt.

 
Sanatorinis gydymas Teplicos kurorte rekomenduotinas sergant šiomis ligomis:

  • Judamojo atramos aparato (raumenų ir raiščių problemos, atsirandančios po traumų ir operacijų; kaulų ir raumenų sistemos sutrikimai; įgimti ortopediniai sutrikimai; skoliozė; lėtinis artritas).
  • Širdies ir kraujagyslių sistemos (periferiniai kraujotakos sutrikimai, reabilitacija po flebito, lėtinės limfoedemos, kraujagyslių operacijos; I – III hipertenzijos laipsnio gydymas, diabeto sukelti širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimai).
  • Nervų sistemos (insulto sukeltų pasekmių gydymas, po stuburo ir galvos smegenų operacijų, išsėtinė sklerozė, įgimtas cerebrinis paralyžius, poliomielitas, dėl smegenų ir stuburo sutrikimų sukelti judėjimo sutrikimai, diabeto sukelti nervų sistemos sutrikimai).

Taip pat pastebėta, jog naudojant terminio mineralinio vandens vonias – pagerėja odos būklė.

Efektyvus sanatorinis gydymas, puiki gydytojų komanda bei unikalus terminis mineralinis vanduo suteiks galimybę ne tik pasveikti, bet ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą. Nuolatinis skausmas ir vaistai palaipsniui tampa užmarštis !

Žiūrėti pasiūlymus >>